top of page

Meeskond

Saa meiega tuttavaks!

Argo Arak

Peatreener

Argo Arakul on EKR-i 5-s treeneri tase. Tal on 5 Eesti rannavolle meistritiitlit, millest esimene saadud aastal 1997 ja viimane 2021.a. meistrivõistlustel. Argo esindas Eestit aastaid ka saalikoondises. Ta on treeninud Selveri noorsportlasi 7 aastat ning paar aastat juhtinud ka meistriliigas TLÜ naiskonna vägesid. Teenis välja parima naiskondade treeneri tiitli ning varasemast ajast kodulinnas Viljandis ka parima noortetreeneri tiitli. Käesoleval aastal lisaks Volle Akadeemia peatreeneri ametile jätkab Arak Selveris noortetreenerina ja TLÜ esiliiga meeskonna peatreenerina.

Andu1_edited_edited_edited.jpg

Andres Leismann

Treener 

Andrese sprodipisik  sai alguse ujumisega, millega ta aktiivselt 10 aastat tegeles. Paralleelselt ujumisega alustas ta 9-aastaselt ka võrkpallitreeningutega kui Anu Karavajeva teda trenni kutsus. Tema teadmised, suhtumine, autoriteet ei jätnud kedagi ükskõikseks ja nii see pallimäng alguse sai ning ühel hetkel jäi Andrese põhiliselt harrastusspordiks just võrkpall.

Treenimisega puutus Andres esimest korda kokku juba 18 aastaselt, kui aeg-ajalt sai Viimsis Anu Karavajeva treeninggrupi tüdrukuid  juhendatud.

Laste/noorte juhendamisega on Andres kokku puutunud ka läbi  Taekwondo, mida ta mingil perioodil harrastas. Fun fact! Andrese treeneriks seal oli tänane Tallinna Linnapea Mihhail Kõlvart.

Juhendamise kohta ütleb Andres väga toredasti: "Ju siis ikka mulle meeldib!" Ta tunnetab sisemine soovi anda mängijatele/harrastajatele tagasisidet, mis hiljem  nende tasemed sammuvõrra kõrgemale võiks viia. 

Andu1_edited_edited_edited.jpg

Merilyn Jõearu

Treener

Vōrkpall on olnud Merilyni elu osaks juba 21 aastat, millest 7 hooaega on ta mänginud Eesti Naiste Meistrilligas erinevates naiskondades. 

Rannavollet on Merilyn mänginud 10 hooaega. Aastal 2020 saavutas ta paarilisega Eesti meistrivōistlustel III koha. 2020/2021 hooajal treenis ta aasta läbi Maret Kuusega paralleelselt nii saalivōrkpalli  Naiste meistriliigas kui ka rannavōrkpalli Ülemiste Beach House sisehallis.

Merilyn naudib sportlikku elustiili ja soovitab alati kōigil kasvōi natukene vōrkpalli ōppida, sest vōrkpalliga leiab sōpru ja uusi tutvusi igal pool, olgu see kohalik külaplats vōi mōni rand ükskōik, mis riigis! 

Inga Parve

Koordinaator

Inga on lõpetanud Viljandi Spordikooli võrkpalli erialal. Juba noorena päädis erilist tähelepanu rannavolle, mis on Inga kireks ja millega ta oma vaba aega täidab. 2 hooaega on korraldanud Inga Pirital rannavolle karikasarja, aastaid juhtinud Swedbanki Spordiklubis võrkpalli sektsiooni ja viinud läbi rannavolle treeninguid. Neljal korral on ta osalenud BeachBox Camps rannavolle laagris, kus saanud treenida rannavõrkpalli tippude juhendamisel. Hea kogemuse ammutas ta ka vabatahtlikuna Viinis Beach Major Series korraldustiimis.

Fun fact! Inga on Eesti Meister Lumevolles aastal 2019, siis kui seda esimest ja senini ainsat korda korraldati! 

Volle Akadeemias on Inga visiooniks populariseerida rannavollet läbi taktikalise mänguoskuse, kogukonna kasvatamise ning luua noortele süsteemne ettevalmistus rannavõrkpalluri karjääritrepil - pakkuda neile hüppelauda eesmärkide saavutamiseks.

B630DF4C-5EA8-4126-A17B-573F0815192D_edited.jpg
Janne_edited_edited.jpg
IMG_6444_edited_edited_edited.jpg

Janne Arak

Asjaajaja

Võrkpalli pole Janne oma elus kunagi mänginud ning see ala saabus tema ellu abikaasa Argo saabumisega. Nüüdseks on saanud Jannest võrkpalli huviline, kes elab kaasa nii mängudele, mängijatele kui ka ala edendamisele Eestis. Lisaks abikaasale on võrkpallipisikuga nakatunud ka tema tütar, kes juba vapralt noortekoondise ridades figureerib, seega on võrkpall tema ellu aastatega korralikult sisse "imbunud". Kuigi võrkpalli mängimine on Jannele võõras hindab ta siiski väga aktiivset eluviisi harrastades ise tennist.

Volle Akadeemias aitab Janne lahtiseid otsi kokku siduda ning lööb korda numbrites. Tema soov on Volle Akadeemiast saaks üks suur kogukond, kus endale koha leiavad nii harrastajad edasijõudnud kui ka noored!

bottom of page